im

Die Falle 2005 - Kompletter FILM - Lektor PL

Tytuł filmu: „Pułapka” (oryg. „Saw II”) Rok produkcji: 2005 Gatunek: Horror, thriller

Die Geschichte einer Affäre zwischen einem 14-jährigen Mädchen und einem 32-jährigen Mann, deren Beziehung im Internet begann. Liebende spielen miteinander ein riskantes Spiel, das zu tragischen Folgen führen kann ...

The Trap - ein Horrorfilm, ein amerikanischer Produktionsthriller aus dem Jahr 2005. Ein Film über ein 14-jähriges Mädchen, das über das Internet mit Männern flirtet 

„Pułapka” to ekscytujący horror psychologiczny i triller, który jest kontynuacją popularnego filmu „Saw” z 2004 roku. Film został wyreżyserowany przez Darrena Lynna Bousmana, a scenariusz powstał dzięki pracy trzech autorów: Leigh Whannell, Darrena Lynna Bousmana i Jamesa Wana.

Fabuła filmu toczy się wokół zabójczego geniuszu znanego jako Jigsaw, czyli Puzzlemistrza. Ten seryjny morderca znany jest z sadystycznego kreowania okrutnych pułapek i testów moralnych dla swoich ofiar. Jigsaw nie zabija bezpośrednio swoich ofiar, ale poddaje je ekstremalnym próbom, które wymagają od nich podjęcia drastycznych i często makabrycznych decyzji, aby przeżyć.

W „Pułapce” akcja skupia się na detektyw Ericu Mathewsie (w tej roli Donnie Wahlberg), który prowadzi śledztwo w sprawie Jigsawa. Wkrótce odkrywa on, że jego syn Daniel (Erik Knudsen) został porwany przez Puzzlemistrza. Detektyw zostaje postawiony przed niezwykle trudnym wyborem – musi wziąć udział w brutalnej grze Jigsawa, rozwiązując szereg zawiłych zagadek i łamigłówek, aby odnaleźć swojego syna, zanim czas się skończy.

Tymczasem grupa nieznajomych ludzi również znajduje się uwięziona w innej budynku, gdzie Jigsaw stworzył całą serię przerażających pułapek. Czy ich wola przetrwania i współpraca pozwolą im znaleźć wyjście z tego makabrycznego labiryntu?

„Pułapka” wciąga widza w mroczny i emocjonujący świat, pełen napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Film zręcznie balansuje na granicy strachu i moralnych dylematów, skłaniając widza do zadawania sobie pytania o granice ludzkiej wytrzymałości i co jesteśmy w stanie zrobić, aby przetrwać. To inteligentny horror, który podbija serca miłośników gatunku, oferując widowisko, które wciąż pozostaje w pamięci widza na długo po zakończeniu seansu.

Was denken Sie?

Bemerkungen

Schreiben Sie einen Kommentar

Wird geladen…

0
Veteran

Geschrieben von admin

InhaltsautorGaleristGeschichtenerzählerBildermacherVideo MacherJahre der MitgliedschaftEmoji AddictUp / Down Voter

Schlaflosigkeit in Seattle - 1993 - Ganzer FILM - Lektor PL

Zweite Chance 2014 - Kompletter FILM - Lektor PL