im

Als Linkiewicz anfing - sie isst weißes Pulver

Materiał usunięty ze względu na kontrowersje

Heute haben sie einen großen Star aus ihr gemacht. Angefangen hat alles mit einer Party im Bus.

Die Familie von Marta Linkiewicz erinnert sich an "eine Party im Bus". Schwester und Mutter mussten ihre Nachnamen ändern. "Schwere Zeit

Eine Party im Bus der Rae Sremmurd-Gruppe, bei der die Teenagerin Marta Linkiewicz sexuelle Exzesse begehen sollte, machte sie erkennbar. Die Berühmtheit machte damit ein gutes Geschäft, und die Folgen des Skandals wurden von ihrer Familie getragen. „Es gab verschiedene Aktionskurven“, erinnert sich Schwester Linkimaster.

https://www.instagram.com/p/CQrU6T7nVuN/

Linkimaster razem z 18-letnią siostrą Kasią wystąpiły w udostępnionym na platformie YouTube filmie Krzysztofa Gonciarza „Spędziłem dzień z Martą Linkiewicz”. Opowiedziały o negatywnych skutkach słynnej „imprezy w autokarze”, od której minęło już pięć lat. Rodzina związanej z seksaferą dziewczyny wstydziła się jej zachowania? Najbliższe osoby walczącej dziś w oktagonie zawodniczki musiały zmienić nazwisko.

Linkiewicz kommentiert das Thema:

To się zaczęło, jak byłam gimnazjum. Bedoes zrobił kawałek i tam było: „czarno na białym jak Marta Linkiewicz”. Szłam wtedy do liceum, były listy, kto się dostał i ja nie chciałam, żeby patrzyli na mnie przez pryzmat Marty. Żeby to nie było tak, że nawet mnie nie poznali, a już są do mnie uprzedzeni. Moja mama też słyszała ten kawałek, zapytała, czy może nie chcę zmienić nazwiska. Wtedy ja i moja mama zmieniłyśmy nazwisko na mojej mamy. Uważam, że to była dobra decyzja.

Was denken Sie?

Bemerkungen

Schreiben Sie einen Kommentar

Wird geladen…

0
Veteran

Geschrieben von admin

InhaltsautorGaleristGeschichtenerzählerBildermacherVideo MacherJahre der MitgliedschaftEmoji AddictUp / Down Voter
tomasz chic narkotyki

Tomasz Chic Wali

PicsArt 07 02 04.40.00

Alter Sebastian Szwed