in

Jurassic World Dominion 2022 – Cały FILM – Lektor PL

Jurassic World Dominion to szósty film z serii Jurassic Park.

Akcja filmu rozgrywa się cztery lata po wydarzeniach z filmu Jurassic World: Fallen Kingdom (2018). Dinozaury żyją teraz wśród ludzi na całym świecie, co powoduje wiele problemów. Grupa ekspertów z Jurassic World i oryginalnego Parku Jurajskiego musi znaleźć sposób na rozwiązanie tego kryzysu.

Grupa ta składa się z Owena Grady’ego (Chris Pratt), Claire Dearing (Bryce Dallas Howard), Alana Granta (Laura Dern), Ellie Sattler (Sam Neill) i Ian Malcolma (Jeff Goldblum). Grady i Dearing są odpowiedzialni za opiekę nad Maisie Lockwood (Isabella Sermon), młodą dziewczyną, która jest klonem. Grant i Sattler są paleontologami, którzy badają wpływ dinozaurów na środowisko. Malcolm jest teoretykiem spisków, który ostrzega przed zagrożeniami związanymi z dinozaurami.

Grupa ekspertów musi współpracować, aby znaleźć sposób na rozwiązanie kryzysu związanego z dinozaurami.

Muszą znaleźć sposób na ich schwytanie i umieszczenie w bezpiecznym miejscu, a także muszą znaleźć sposób na to, aby ludzie i dinozaury mogli żyć razem w harmonii.

Jurassic World Dominion to film pełen akcji, przygody i rozrywki.

Jest to również film, który porusza ważne tematy, takie jak wpływ człowieka na środowisko i odpowiedzialność ludzkości za przyszłość planety. Film jest pełen wspaniałych efektów specjalnych i wciągających scen akcji. Jest to film, który ucieszy fanów serii Jurassic Park, a także wszystkich miłośników kina przygodowego.

What do you think?

Comments

Leave a Reply

Loading…

0
Veteran

Written by admin

Content AuthorGallery MakerStory MakerImage MakerVideo MakerYears Of MembershipEmoji AddictUp / Down Voter

AMERYKAŃSKA RZEŹ 2022 (Carnage) – Lektor PL

Mroczna sprawiedliwość 2018 – Cały FILM – Lektor PL