in

Slender Man 2018 - Full Movie - Lektor PL


Slender Man to film grozy z 2018 roku, który opowiada historię grupy nastolatków, które są terroryzowane przez tajemniczą postać znaną jako Slender Man.

Table of Contents

Film został wyreżyserowany przez Sylvaina White’a i w rolach głównych występują Joey King, Julia Goldani Telles, Jaz Sinclair, Annalise Basso i Alex Fitzalan.

Film rozpoczyna się, gdy grupa nastolatków spotyka się w lesie, aby rozegrać grę w chowanego. W pewnym momencie dziewczyny znikają, a chłopcy zostają sami. Chłopcy zaczynają się martwić o dziewczyny i postanawiają ich poszukać. Wkrótce odkrywają, że dziewczyny zostały porwane przez Slender Mana.

Slender Man to dziwna i niepokojąca postać. Jest wysoki i chudy, ma długą czarną twarz i białe oczy.

Nie mówi i nie wydaje żadnych dźwięków. Potrafi się teleportować i znikać w powietrzu. Slender Man jest bardzo silny i może łatwo znokautować człowieka jednym uderzeniem.

Nastolatki muszą znaleźć sposób na pokonanie Slender Mana. Próbują wszystkiego, co przychodzi im do głowy, ale nic nie działa. W końcu odkrywają, że jedynym sposobem na pokonanie Slender Mana jest to, aby połączyć się ze sobą i współpracować.

Slender Man to film, który na pewno nie pozostawi nikogo obojętnym.

Jest to film grozy, ale jest też filmem o przyjaźni i sile ludzkiego ducha. Film jest bardzo dobrze zrobiony i aktorzy grają bardzo przekonująco. Slender Man to film, który na długo pozostanie z widzem.

Ogólnie rzecz biorąc, Slender Man to dobry film grozy, który na pewno nie pozostawi nikogo obojętnym. Polecam go wszystkim fanom gatunku.

The story of a tall being with unnaturally long arms and a blurry facewhich purportedly is responsible for the disappearance of countless children and teenagers.

As "Slender Man" is the fruit of strictly contemporary pop culture with a virtual pedigree, which in the real world has earned the aftermath of macabre events

A small town in Massachusetts, four students begin a ritual to expose the Slender Man, a figure living in traditional folk tales. When one of them mysteriously disappears, they begin to suspect that maybe the Slender Man does exist, and their friend has just become his victim ...

  • JACEK MURAŃSKI ZNOWU ZWARIOWAŁ

    To moja odpowiedź na wyzwanie do walki przez Jacka Murańskiego, który tym samym pokazał kolejny raz, że jest ogromnym hipokrytą. Sponsorem odcinka jest SFD – największy sklep z odżywkami i suplementami oraz żywności dietetycznej w Polsce. Zapraszam na IG i TikTok AntyFaktów: https://www.instagram.com/anty.fakty More

What do you think?

Comments

Leave a Reply

Loading…

0
Veteran

Written by admin

Content AuthorGallery MakerStory MakerImage MakerVideo MakerYears Of MembershipEmoji AddictUp / Down Voter

Doctor Dream 2019 - Complete FILM - LEKTOR PL

Amerykańska rzeź 2022 – Cały FILM Lektor PL