in

As Linkiewicz started - she eats white powder

Materiał usunięty ze względu na kontrowersje

Today they made a big star out of her. It all started with a party on the bus.

Marta Linkiewicz's family recalls "a party on the bus". Sister and mother had to change their surnames. "Hard time

A party on the bus of the Rae Sremmurd group, during which teenage Marta Linkiewicz was to commit sexual excesses, made her recognizable. The celebrity made a good deal on it, and the consequences of the scandal were borne by her family. "There were different action curves," Sister Linkimaster recalls.

https://www.instagram.com/p/CQrU6T7nVuN/

Linkimaster razem z 18-letnią siostrą Kasią wystąpiły w udostępnionym na platformie YouTube filmie Krzysztofa Gonciarza „Spędziłem dzień z Martą Linkiewicz”. Opowiedziały o negatywnych skutkach słynnej „imprezy w autokarze”, od której minęło już pięć lat. Rodzina związanej z seksaferą dziewczyny wstydziła się jej zachowania? Najbliższe osoby walczącej dziś w oktagonie zawodniczki musiały zmienić nazwisko.

As Linkiewicz comments on the matter:

To się zaczęło, jak byłam gimnazjum. Bedoes zrobił kawałek i tam było: „czarno na białym jak Marta Linkiewicz”. Szłam wtedy do liceum, były listy, kto się dostał i ja nie chciałam, żeby patrzyli na mnie przez pryzmat Marty. Żeby to nie było tak, że nawet mnie nie poznali, a już są do mnie uprzedzeni. Moja mama też słyszała ten kawałek, zapytała, czy może nie chcę zmienić nazwiska. Wtedy ja i moja mama zmieniłyśmy nazwisko na mojej mamy. Uważam, że to była dobra decyzja.

What do you think?

Comments

Leave a Reply

Loading…

0
Veteran

Written by admin

Content AuthorGallery MakerStory MakerImage MakerVideo MakerYears Of MembershipEmoji AddictUp / Down Voter
tomasz chic narkotyki

Tomasz Chic Wali

PicsArt 07 02 04.40.00

Ancient Sebastian Szwed