w

Jurassic World – Updadłe Królestwo 2018 – Cały FILM

https://www.filmweb.pl/film/Park+Jurajski-1993-1212

Minęły cztery lata, od kiedy luksusowy park rozrywki Jurassic World został zdewastowany przez dinozaury i zamknięty. Isla Nublar jest dziś opuszczona przez ludzi, a dinozaury, które przetrwały.

Jurassic World Upadłe Królestwo Cały FILM

Owen próbuje odnaleźć Blue, zaginionego raptora, którego wychował, dla Claire ocalenie dinozaurów staje się najważniejszą misją. Kiedy przybywają na wyspę, wulkan zaczyna już wyrzucać z siebie deszcz lawy; Claire i Owen odkrywają spisek mający przywrócić Ziemię do stanu, którego nie widzieliśmy od czasów prehistorycznych.

Mijają już cztery lata od chwili, gdy park rozrywki i luksusowy kurort Jurassic World został zniszczony przez dinozaury, które wymknęły się spod kontroli. Isla Nublar jest miejscem opuszczonym przez ludzi, ze swobodnie żyjącymi dinozaurami.

Akcja najnowszej części zaczyna się na dobre wraz z pojawieniem się postaci Benjamina Lockwooda – dawnego wspólnika Johna Hammonda. Jest to ciekawy zabieg, gdyż stanowi on piękne nawiązanie do „Parku Jurajskiego„.

Największą zaletą „Upadłego królestwa” jest zaś wyjątkowa relacja pomiędzy Owenem, a Blue. W tej części mamy szansę na poznanie opiekuna, jak opiekował się swoją podopieczną. Są to sceny piękne, ukazujące ich niezwykłą wzajemną relację. I to właśnie ta dwójka stanowi obecnie największą siłę serii „Jurassic World”.

Na szczęście „Jurassic World” Colina Trevorrowa zdołał odświeżyć serię, a nawet jej pomógł.

Po tym sukcesie nie mogło być mowy o zarzuceniu projektu.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Veteran

Napisane przez admin

Content AuthorGallery MakerStory MakerImage MakerVideo MakerYears Of MembershipEmoji AddictUp/Down Voter
harry potter i zakon feniksa film

Harry Potter i Zakon Feniksa 2007 Cały Film

Darmowe heets i iqos internet lub stacjonarnie

Darmowe Heets z IQOS za 100 – Aż 6 paczek na początek