w

Slender Man 2018 – Cały Film – Lektor PL


Slender Man to film grozy z 2018 roku, który opowiada historię grupy nastolatków, które są terroryzowane przez tajemniczą postać znaną jako Slender Man.

Spis treści

Film został wyreżyserowany przez Sylvaina White’a i w rolach głównych występują Joey King, Julia Goldani Telles, Jaz Sinclair, Annalise Basso i Alex Fitzalan.

Film rozpoczyna się, gdy grupa nastolatków spotyka się w lesie, aby rozegrać grę w chowanego. W pewnym momencie dziewczyny znikają, a chłopcy zostają sami. Chłopcy zaczynają się martwić o dziewczyny i postanawiają ich poszukać. Wkrótce odkrywają, że dziewczyny zostały porwane przez Slender Mana.

Slender Man to dziwna i niepokojąca postać. Jest wysoki i chudy, ma długą czarną twarz i białe oczy.

Nie mówi i nie wydaje żadnych dźwięków. Potrafi się teleportować i znikać w powietrzu. Slender Man jest bardzo silny i może łatwo znokautować człowieka jednym uderzeniem.

Nastolatki muszą znaleźć sposób na pokonanie Slender Mana. Próbują wszystkiego, co przychodzi im do głowy, ale nic nie działa. W końcu odkrywają, że jedynym sposobem na pokonanie Slender Mana jest to, aby połączyć się ze sobą i współpracować.

Slender Man to film, który na pewno nie pozostawi nikogo obojętnym.

Jest to film grozy, ale jest też filmem o przyjaźni i sile ludzkiego ducha. Film jest bardzo dobrze zrobiony i aktorzy grają bardzo przekonująco. Slender Man to film, który na długo pozostanie z widzem.

Ogólnie rzecz biorąc, Slender Man to dobry film grozy, który na pewno nie pozostawi nikogo obojętnym. Polecam go wszystkim fanom gatunku.

Historia wysokiej istoty z nienaturalnie długimi ramionami i rozmazaną twarzą, która rzekomo jest odpowiedzialna za zniknięcia niezliczonej liczby dzieci i nastolatków.

Jako że „Slender Man” to owoc stricte współczesnej popkultury o wirtualnym rodowodzie, który w świecie realnym zebrał pokłosie wydarzeń makabrycznych

Małe miasteczko w Massachusetts, cztery uczennice przystępują do rytuału, mającego zdemaskować Slender Mana, postać żyjącą w tradycyjnych przekazach ludowych. Kiedy jedna z nich znika w tajemniczych okolicznościach, zaczynają podejrzewać, że może jednak Slender Man istnieje naprawdę, a ich koleżanka właśnie stała się jego ofiarą…

  • 1 z 10 Teleturniej – Denis załecki i prawilni

    Z kodem HERMAN zgarnij darmową skrzynkę i 5% bonusu przy doładowaniu: Kliknij subskrybuj i bądź na bieżąco: https://tiny.pl/c581l (link skrócony) Obserwuj Hermana: Instagram: https://www.instagram.com/marcel.hermanowski/ Facebook: https://www.facebook.com/ToJaHerman TikTok: https://www.tiktok.com/@toja.herman Twitter: https://twitter.com/ToJaHerman Współpraca komercyjna: [email protected] Zostań wspierającym i zgarniaj bonusy: https://www.youtube.com/@HermanTV/join Materiał sponsorowany. Przedstawiony film jest zalecany dla osób powyżej 16 roku życia. Więcej

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Veteran

Napisane przez admin

Content AuthorGallery MakerStory MakerImage MakerVideo MakerYears Of MembershipEmoji AddictUp/Down Voter

Doktor Sen 2019 – Cały FILM – LEKTOR PL

Amerykańska rzeź 2022 – Cały FILM Lektor PL