w

Jak zaczynała Linkiewicz – zjada biały proszek

Materiał usunięty ze względu na kontrowersje

Dziś zrobili z niej i wielką gwiazdę. Wszystko zaczęło się od imprezy w autokarze.

Rodzina Marty Linkiewicz wspomina „imprezę w autokarze”. Siostra i matka musiały zmienić nazwisko. „Ciężki okres

Impreza w autokarze grupy Rae Sremmurd, podczas której nastoletnia Marta Linkiewicz miała dopuścić się seksualnych ekscesów, przyniosła jej rozpoznawalność. Patocelebrytka ubiła na tym niezły interes, a konsekwencje skandalu ponosiła jej rodzina. „Były różne krzywe akcje” – wspomina siostra Linkimaster.

https://www.instagram.com/p/CQrU6T7nVuN/

Linkimaster razem z 18-letnią siostrą Kasią wystąpiły w udostępnionym na platformie YouTube filmie Krzysztofa Gonciarza „Spędziłem dzień z Martą Linkiewicz”. Opowiedziały o negatywnych skutkach słynnej „imprezy w autokarze”, od której minęło już pięć lat. Rodzina związanej z seksaferą dziewczyny wstydziła się jej zachowania? Najbliższe osoby walczącej dziś w oktagonie zawodniczki musiały zmienić nazwisko.

Jak sprawę komentuje Linkiewicz:

To się zaczęło, jak byłam gimnazjum. Bedoes zrobił kawałek i tam było: „czarno na białym jak Marta Linkiewicz”. Szłam wtedy do liceum, były listy, kto się dostał i ja nie chciałam, żeby patrzyli na mnie przez pryzmat Marty. Żeby to nie było tak, że nawet mnie nie poznali, a już są do mnie uprzedzeni. Moja mama też słyszała ten kawałek, zapytała, czy może nie chcę zmienić nazwiska. Wtedy ja i moja mama zmieniłyśmy nazwisko na mojej mamy. Uważam, że to była dobra decyzja.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Veteran

Napisane przez admin

Content AuthorGallery MakerStory MakerImage MakerVideo MakerYears Of MembershipEmoji AddictUp/Down Voter
tomasz chic narkotyki

Tomasz Chic Wali

PicsArt 07 02 04.40.00

Ancient Sebastian Szwed