w ,

Bitcoin osiągnie najwyższą cenę w historii. Nastąpi to po osiągnieciu nowego dna

FILE PHOTO: A representation of virtual currency Bitcoin and U.S. One Dollar banknote are seen in front of a stock graph in this illustration taken January 8, 2021. REUTERS/Dado Ruvic

Strateg analityk Capo, który przewidział spadek cen BTC w marcu 2020 twierdzi, że już niedługo zacznie się wspinaczka cenowa krypto walut do niespotykanych wcześniej szczytów cenowych nazywanych ATH.

ATH oznacza najwyższą cenę w historii lub najwyższą cenę w historii, co oznacza dokładnie to samo, co najwyższa cena w historii. Termin odnosi się do ceny aktywa i chociaż dotyczy również tradycyjnych rynków finansowych, jest zwykle używany w kontekście inwestorów i spekulantów krypto walutowych.

Analityk przeanalizował szereg wskaźników i sytuację z przed roku, stąd wnioskuje jak będzie wyglądać poziom cenowy w tym roku.

Cena Bitcoina spadła o ponad 10%, a wzrost liczby jednostek w obiegu był stosunkowo niewielki, a kapitalizacja (czyli całkowita wartość wszystkich BTC) spadła poniżej 1 biliona dolarów do 925 miliardów dolarów.

Pomimo niedawnego spadku, cena Bitcoina nadal wynosi około 75%. Jest on o 420% droższy niż na koniec 2020 roku.

Polecany kanał dotyczący analizy świata krypto walut

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0
Contributor

Napisane przez admin

Content AuthorGallery MakerStory MakerImage MakerVideo Maker

Kopanie krypto walut w chmurze. Czym jest cloud mining?

Amazon w marcu wchodzi do Polski. Szykuje się wstrząs polskiego E-commerce