w , ,

Dostawy Tesli w pierwszym kwartale atomizują. Przekraczają oczekiwania

Dostawy Tesli w pierwszym kwartale atomizują przestarzałą szałwię, przekraczają oczekiwania
Tesla Inc opublikował w piątek dostawy za kwartał od stycznia do marca, przewyższając szacunki Wall Avenue, ponieważ solidna prośba o zrównoważenie bardziej opłacalnych modów wpływ światowego braku intencji.

ZDJĘCIE PLIKU: Logo Tesli na Manekinie S jest fotografowane w Tesli przedstawicielstwo handlowe w Novel York, USA, 29 kwietnia 2016 r. REUTERS / Lucas Jackson / Zdjęcie pliku

“ Jesteśmy pod wrażeniem solidnego odbioru Modelu Y w Chinach i szybko rozwijamy się w kierunku zwiększonej zdolności produkcyjnej ”, powiedział Tesla w spostrzeżeniu.

„ Współczesne Model S i Model X otrzymują został również wyjątkowo dobrze kupiony … i jesteśmy na wczesnym etapie zwiększania produkcji ”, dodał.

Fabryka Tesli w Szanghaju rozpoczęła produkcję ponurego roku zamknięcia Model Y w ważnym Rzecz na rynku, w konfiguracji, która już produkuje sedany Model 3. W lutym sprzedaż Tesli w Chinach podskoczyła w porównaniu z przestarzałym miesiącem, mimo że generalnie liczba zapytań wpisuje się w trasę chińskich świąt Księżycowych Powieści, które miały miejsce mniej więcej w tym miesiącu.

Producent pojazdów elektrycznych dostarczył 184 800 autos na całym świecie na trasie niezbędnego kwartału, powyżej szacunków 177.822 aut, zgodnie z rekordami Refinitiv.

To również przekracza jego przestarzałą mądrość 180.570 osiągniętą w ostatnim kwartale.

W lutym Tesla zawiesiła fabrykę w Kalifornii na 2 dni z powodu „braku zamiarów”.

„Oceniamy, że Chiny i Europa były w tym kwartale bardzo mocne” – powiedział Dan Ives, analityk w Wedbush. Spodziewa się, że roczna sprzedaż Tesli przekroczy 850 000 samochodów w tym roku, napędzana raportami administracji Bidena dotyczącymi zwiększania sprzedaży pojazdów elektrycznych i rosnącym popytem na świecie.

Tesla dostarczyła 182,780 Model 3 / Y w niezbędnym kwartale , wzrost o 13% w porównaniu z przestarzałym kwartałem. Dla porównania, dostawy droższych modeli S / X spadły z 18 920 do 2020 na trasie tego okresu, przed odświeżeniem manekinów.

Dyrektor generalny Gerber Kawasaki, Ross Gerber, powiedział, że spadki sprzedaży wyjątkowo posłusznych samochodów doprowadziłoby do słabszych marż dla Tesli w niezbędnym kwartale, ale prognozuje wyniki „wybuchu” w drugim kwartale.

Różni producenci samochodów smakują. Ogólnie Motors Co w czwartek poinformował o odbiciu w pierwszym kwartale Sprzedaż w USA z roku zamknięcia wywołanego koronawirusem, ale wolumeny zostały ograniczone przez światowy niedobór chipów, który zmusił wiele firm do zmniejszenia produkcji.

Tesla zmieniła się w najbardziej opłacalną firmę motoryzacyjną w świat na pewien dystans, pomimo produkcji, która jest udziałem wielu rywali, takich jak Toyota Motor Corp, Volkswagen AG i GM.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Participant

Napisane przez qwqwerqewr43716540

Years Of Membership
Chińskie władze przekazują H&M, aby zmienił “ problematyczny plan ''

Chińskie władze przekazują H&M, aby zmienił problematyczny plan

Egipskie mumie paradowały przez Kair w drodze do niedawnego muzeum

Egipskie mumie przewożone przez Kair w drodze do nowego muzeum