w ,

GTA 6 osadzone w czasach współczesnych?

329223

Podobno cieniowane Grand Theft Auto 6 (GTA 6) może nie odbywać się w przeszłości, jak wcześniej sądzono.

Wchodząc dzisiaj na Twittera, znany wyciek z Call of Duty i Battlefield Tom Henderson stwierdził, że GTA 6 nie będzie rozgrywa się w latach 80-tych, jak twierdzą niektóre plotki. Zamiast tego nowa odsłona będzie miała miejsce w czasach współczesnych.

Później wyjaśnił, że współczesne ustawienie działa na korzyść dewelopera Rockstar Games, ponieważ łatwiej jest wymyślić „zwariowane gówno” dla krajobrazu otwartego świata, a także towarzyszącego mu Tryb GTA Online, który okazał się najbardziej opłacalny z biznesowego punktu widzenia.

To nie jest osadzona w latach 80-tych XX wieku i jest nowoczesna. https://t.co/iav46Ty35V

– Tom Henderson (@_Tom_Henderson_) 12 kwietnia 2021 r.

Rockstar Games nadal nie ogłosiło oficjalnie GTA 6, ale gra podobno była od jakiegoś czasu w fazie rozwoju. Właśnie dlatego od kilku lat krąży mnóstwo plotek, które często twierdzą, że gra powraca do Vice City, kultowej lokalizacji tytułowej części z 2002 roku.

Wystarczy powiedzieć, że fani Grand Theft Auto powinni powstrzymać się od wierzenia w jakiekolwiek plotki. Henderson okazał się całkiem trafny, jeśli chodzi o przecieki Call of Duty i Battlefield, ale nawet wtedy, aby zapobiec rozczarowaniu, opłaca się po prostu poczekać na oficjalne potwierdzenie.

Wcześniej w tym roku odkryty patent wskazał, że spółka matka Take- Two Interactive pracuje nad nowym systemem do zarządzania pieszymi. Przypuszczano, że patent dotyczy GTA 6 i może wykorzystywać nowo przewidzianą technologię do wpływania na zachowanie sztucznej inteligencji w rozległym otwartym świecie, zamiast wybierać zachowania oparte na skryptach.

GTA 6, jak można przypuszczać, wydaje się mniej więcej ujrzeć światło dzienne gdzieś pośrodku nowej generacji konsoli. Okaże się, czy Rockstar Games zdecyduje się na wydanie międzypokoleniowe, czy też będzie ściśle wspierać nowe konsole PlayStation 5 i Xbox Series X.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Participant

Napisane przez qwqwerqewr310762

Years Of Membership
cd projekt

Rekordowe zyski CD Projekt RED za 2020 rok. Cyberpunk 2077 jednak sukcesem? Nowa strategia firmy.

731753 2.1

Outsiderka 2016 Cały FILM – Lektor PL