w

Chińskie władze przekazują H&M, aby zmienił problematyczny plan

Chińskie władze przekazują H&M, aby zmienił “ problematyczny plan ''
ZDJĘCIE PLIKU: Folk spacer przed detalistą szwedzkiego sklepu odzieżowego H&M w Pekin, Chiny, 25 marca 2021 r. REUTERS / Florence Lo

Władze chińskie poprosiły H&M o zmianę planu na swojej stronie internetowej w ramach ostatniego konfliktu między ogromną odzieżą a oficjalną tamtejszą obecnością, podały media w piątek.

Firma, z siedzibą głównie w Szwecji, w ostatnich dniach spotkała się z reakcją w Chinach po tym, jak zgłosiła problemy dotyczące domniemanych naruszeń praw człowieka w prowincji Xinjiang w ostatnim roku.

ABC News poinformowało, że Dyrektor wykonawczy Szanghaju poprosił H&M o sprawiedliwość „ problematycznego planu Chin ”.

H&M nie odpowiadał już teraz bezpośrednio na telefony ani e-maile z żądaniem komentarza.

Powołując się na stwierdzenie dyrektora z Szanghaju, ABC stwierdziło, że użytkownicy sieci zgłosili trudności zarządzaniu stroną internetową H&M online i Miejskie Biuro Planowania i Zasobów Naturalnych w Szanghaju nakazało jego modyfikację.

The Wall Boulevard Journal powołuje się na szanghajski oddział Chińskiej Administracji Cyberprzestrzeni, który ogłosił, że strona internetowa H&M operator internetowy podjął działania w celu rozwiązania problemu środowiska.

W ostatnim tygodniu firma H&M oświadczyła, że prawdopodobnie może działać, aby okraść zaufanie w Chinach po zapewnieniu, jakie w 2020 r. przedstawił na temat pozyskiwania tam bawełna ponownie pojawiła się w mediach społecznościowych.

W stwierdzeniu drugi co do wielkości sprzedawca odzieży w branży wyraził swoje zaniepokojenie, odnosząc się do zarzutów dotyczących wywierania presji na siłę roboczą w prowincji Sinciang i stwierdził, że prawdopodobnie teraz nie pozyskuje już stamtąd bawełny.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Participant

Napisane przez Natalka Marzec

Years Of Membership
kargul pawlak

Sami Swoi – Cały Film Lektor

Dostawy Tesli w pierwszym kwartale atomizują przestarzałą szałwię, przekraczają oczekiwania

Dostawy Tesli w pierwszym kwartale atomizują. Przekraczają oczekiwania