w , ,

Wartość Ethereum przekroczyła 3000 dolarów, w 2021 roku wzrośnie 4 krotnie

Wartość Ethereum przekroczyła 3000 dolarów, aby w 2021 roku wzrosnąć czterokrotnie

Kryptowaluta Ethereum przekroczyła 3000 USD, aby ustanowić nowy rekord w olśniewającym wzroście, który przyćmił większy bitcoin, ponieważ inwestorzy zakładają, że eter będzie coraz bardziej przydatny w zdecentralizowanym przyszłym systemie finansowym.

Ethereum , token będący przedmiotem transakcji na łańcuchu blokowym Ethereum , wzrósł o 3% na giełdzie Bitstamp do 3051,99 $ w porze lunchu w Azji. Do tej pory wzrósł o ponad 300% w ciągu roku, z łatwością przewyższając 95% wzrost popularniejszego bitcoina.

Po części, wielki rajd jest nadrabianiem zaległości zyski w bitcoinie pod koniec 2020 r., powiedział James Quinn, dyrektor zarządzający Q9 Capital, prywatnego zarządzającego kryptowalutą w Hongkongu.

Odzwierciedla to również ulepszenia łańcucha blokowego ethereum, powiedział, i rosnąca zmiana w kierunku „DeFi”, czyli zdecentralizowanego finansowania, które odnosi się do transakcji poza tradycyjną bankowością, dla której blockchain ethereum jest kluczową platformą.

„Początkowo wzrost był naprawdę prowadzony przez bitcoin, ponieważ wielu inwestorów instytucjonalnych pojawiło się w kosmosie, byłby to ich naturalny pierwszy punkt docelowy ”, powiedział Quinn.

Uruchomienie w Kanadzie funduszy na giełdzie ethernetowej i rosnący popyt na portfele ethernetowe w celu przeprowadzać transakcje na niewymienialnych tokenach, takich jak cyfrowe sztuka również podniosła cenę.

Kurs krzyżowy ether / bitcoin wzrósł w tym roku o ponad 100%, a w niedzielę osiągnął 2,5-letnie maksimum, wskazując na rotacja na drugą co do wielkości kryptowalutę, gdy inwestorzy dywersyfikują swoją ekspozycję.

„Zwiększenie wolumenu DeFi nadal podnosi ceny ethereum, ponieważ inwestorzy zyskują zaufanie do krypto i postrzegają ethereum jako bezpieczną sekundę. miejsce aktywów ”- powiedział Jehan Chu, partner zarządzający w firmie Kenetic Capital, zajmującej się technologią blockchain w Hongkongu.

Ilustrując dynamikę takich nowych transakcji, Bloomberg poinformował w zeszłym tygodniu, planuje wyemitować obligację cyfrową na blockchainie Ethereum, podczas gdy JP Morgan planuje zarządzany fundusz bitcoinowy.

Bitcoin, największy na świecie zasób kryptograficzny z kapitalizacją rynkową przekraczającą 1 bilion dolarów, w zeszłym tygodniu odzyskał wartość 50 000 dolarów i wahał się w okolicach 58 000 dolarów w poniedziałek, co oznacza wzrost o około 3%, ale znacznie poniżej rekordowy poziom 64.895,22 $.

Warto spojrzeć na kurs Ethereum. Wykres jest prawie pionowy. Cena rośnie astronomicznie.

Zmiana (7d):+29,87%

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Participant

Napisane przez agrohimsjt

Years Of Membership
dziecko ekologa

Niezła kreatura

Amazon wydaje duże pieniądze, aby zająć się UPS i FedEx

Amazon wydaje duże pieniądze, aby zająć się UPS i FedEx