w

Seryjni mordercy – Cary Stayner dokument PL


Cary Stayner jest seryjnym zabójcą, który zamordował cztery kobiety w hrabstwie Mariposa

Cary Anthony Stayner to amerykański seryjny morderca, który zamordował cztery kobiety w hrabstwie Mariposa w Kalifornii między lutym a lipcem 1999 r. Znany jako „zabójca Yosemite”, zamordował swoje ofiary przez uduszenie lub poderżnięcie gardła. Kiedy miał 11 lat, jego brat Steven został porwany przez skazanego przestępcę seksualnego Kennetha Parnella i pozostawał zaginiony przez następne siedem lat.

Cary dorastał, wierząc, że rodzice zaniedbali go z powodu żalu z powodu utraty młodszego syna. Twierdził również, że był molestowany seksualnie jako dziecko przez jednego z wujów. W 1997 roku rozpoczął pracę jako złota rączka w motelu w El Portal. Po odkryciu szczątków jego pierwszych trzech ofiar pierwsze podejrzenie nie padło na Staynera, mimo że był on jednym z pracowników Cedar Lodge, w którym ofiary przebywały przed śmiercią.

Kiedy jednak morderstwo jego czwartej ofiary zostało powiązane z samochodem, który został do niego przywiązany, został zatrzymany przez policję i oskarżony o cztery zarzuty morderstwa pierwszego stopnia. Ostatecznie skazany pod każdym względem, został skazany na śmierć w grudniu 2002 r.

documentary film dokumentalny film dokumentalny lektor pl, film dokumentalny online, film dokumentalny na youtube, film pl, dokumentalny lektor pl , film lektor …

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Veteran

Napisane przez admin

Content AuthorGallery MakerStory MakerImage MakerVideo MakerYears Of MembershipEmoji AddictUp/Down Voter
Smierc-Hitlera-dokument-pl-film-dokumentalny-dokument-wojenny

Śmierć Hitlera dokument pl film dokumentalny dokument wojenny

zycie-smierc-reinkarnacja-odmienne-stany-umyslu-dokument-caly-film-cale-filmy

Życie i śmierć reinkarnacja odmienne stany umysłu – dokument