Straszny Film 4 Lektor PL Caly film
w

Straszny Film 4 (Scary movie) – Lektor PL – Cały film

Straszny Film 4 to parodia kilku dobrych i popularnych horrorów

Czwarta część jest równie dobra jak poprzednie. Porządna dawka uśmiechu gwarantowana

Cindy Campbell po śmierci swojego męża George’a, zajmuje się pomaganiem ludziom. Zostaje zatrudniona do opieki nad panią Norris – staruszką cierpiącą na katatonię. Wkrótce odkrywa, że w domu straszy duch małego japońskiego chłopca. Jej sąsiadem jest Tom Ryan, rozwiedziony przystojniak który od razu wpadł w oko Cindy jak i on jej. Tymczasem świat zostaje zaatakowany przez olbrzymie TriPody, dążące do zagłady ludzkości. Cindy odkrywa, że rozwiązanie tajemniczej plagi obcych może znaleźć z pewnej odciętej od cywilizacji osadzie. Razem z przyjaciółką Brendą, która o dziwo żyje, próbują uratować ludzkość.

Czwarta część parodii horrorów, tym razem po odstrzał wzięto takie filmy jak: „Wojna światów”, „Osada”, „Piła”, „Piła 2”, „Tajemnica Brokeback Mountain” oraz „Klątwa”.

Cindy kolejny raz wpada w kłopoty.
Zostaje ona opiekunką w strasznym domu. Tom, który jest jej sąsiadem jest niezrównoważony i jest samotnym ojcem. Tom i Cindy się zakochują w sobie, a wtedy świat zostaje zaatakowany przez tr-iPody. Stworzenia te zniszczą wszystko co spotkają na swojej drodze. Tom ucieka razem z dziećmi. Cindy zostaje ze swoją przyjaciółką Brendą, która powraca co jakiś czas do życia. Razem natrafiają na osadę, która jest zacofana o sto lat.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Veteran

Napisane przez admin

Content AuthorGallery MakerStory MakerImage MakerVideo MakerYears Of MembershipEmoji AddictUp/Down Voter
Zabojcze Zlecenie Caly film 2008 Lektor PL

Zabójcze Zlecenie – Cały film 2008 – Lektor PL

Tomasz Chic – czym jest szereg nieporozumień – kozak