im

Dlaczego nie robi sie już nieschematycznych, dobrych i wymagających filmów?

W dzisiejszych czasach coraz trudniej jest znaleźć dobre i wymykające się schematom filmy. Jest tak z kilku powodów.

Po pierwsze, przemysł filmowy jest coraz bardziej zdominowany przez duże studia, które produkują głównie filmy, które mają szansę na sukces finansowy. Te filmy są często bezpieczne i przewidywalne, a nie ryzykują podejmowania nowych pomysłów.

Po drugie, coraz więcej osób ogląda filmy w domu, na platformach streamingowych, takich jak Netflix i Amazon Prime Video.

Te platformy oferują szeroki wybór filmów, ale często są to filmy, które już zostały wydane w kinach. Oznacza to, że mniej ludzi chodzi do kina, co sprawia, że jest mniej zachęty dla dużych studiów do produkcji ryzykownych filmów.

Po trzecie, coraz więcej ludzi ogląda filmy na swoich telefonach komórkowych i tabletach.

Te urządzenia nie są tak dobre jak telewizory do oglądania filmów, więc ludzie są mniej skłonni do oglądania filmów, które są trudne do zobaczenia na małym ekranie. Oznacza to, że mniej jest popytu na dobre i wymykające się schematom filmy, co sprawia, że jest mniej zachęty dla dużych studiów do ich produkcji.

Mimo tych wyzwań, nadal powstają dobre i wymykające się schematom filmy. Są one jednak często produkowane przez małe studia lub niezależnych twórców.

Te filmy często nie są tak popularne jak filmy dużego studia, ale są one często bardziej oryginalne i interesujące.

Jeśli szukasz dobrych i wymykających się schematom filmów, polecam zajrzeć do kina niezależnego lub na platformy streamingowe, takie jak Netflix i Amazon Prime Video. Tam znajdziesz wiele filmów, które są warte obejrzenia.


Oto kilka nowych nieszablonowych i bardzo dobrych filmów:

  • The Batman (2022) – to film o Batmanie, ale jest inny niż wszystkie poprzednie filmy o tym bohaterze. Jest mroczny, ponury i brutalny, a Batman jest bardziej detektywem niż superbohaterem.
  • Everything Everywhere All at Once (2022) – to film science fiction o kobiecie, która może podróżować między różnymi rzeczywistościami. Jest to bardzo zabawny i oryginalny film, który bawi i zaskakuje.
  • The Northman (2022) – to film akcji o wikingu, który szuka zemsty za śmierć swojego ojca. Jest to bardzo brutalny i krwawy film, ale jest też bardzo piękny i epicki.
  • The Unbearable Weight of Massive Talent (2022) – to film komediowy o Nicolasie Cage’u, który gra samego siebie. Jest to bardzo zabawny i samoświadomy film, który jest hołdem dla kina Nicolasa Cage’a.
  • The Lost City (2022) – to film przygodowy o pisarce, która zostaje porwana przez miliardera, który wierzy, że może ona prowadzić go do skarbu z jej powieści. Jest to bardzo zabawny i romantyczny film, który jest pełen akcji i przygód.

To tylko kilka przykładów nowych filmów nieszablonowych i bardzo dobrych. Jeśli szukasz czegoś nowego i oryginalnego, polecam sprawdzić te filmy.

Was denken Sie?

Bemerkungen

Schreiben Sie einen Kommentar

Wird geladen…

0
Veteran

Geschrieben von admin

InhaltsautorGaleristGeschichtenerzählerBildermacherVideo MacherJahre der MitgliedschaftEmoji AddictUp / Down Voter

Infinity Pool 2023 – Cały FILM – Lektor PL

Babadook 2014 – Cały FILM – Lektor PL