im

BOREK KOŃCZY Z HEJT PARKIEM


We wtorkowy wieczór odbyło się w Gdańsku kolejne Zebranie Zarządu Kanału Sportowego. Program uświetnił swoją osobą Mateusz Borek, który dotarł nad polskie morze prosto z Tajlandii, w której jak co roku od wielu lat spędza zimowe miesiące. Hejt Park: Zebranie Zarządu w Gdańsku, które odbyło się 16 stycznia 2024 roku dało odpowiedzi na kilka pytań, zadawanych często przez społeczność fanów oraz antyfanów Kanału Sportowego. W studio gościli m.in. Bobo Kaczmarek, a także Flavio Paixao, czyli postacie szczególnie ważne w kontekście Lechii Gdańsk, ale również całej polskiej Ekstraklasy.

Najbardziej interesującymi momentami transmisji na żywo były oczywiście słynne „Borek moments”, w których Prosty Chłopak z Dębicy wytłumaczył m.in. dlaczego nie będzie już prowadził Hejt Parków. Znany dziennikarz zdradził również jak długo jest już bez snu, a także zachęcił Bogusława Kaczmarka do obejrzenia „bardzo grubego filmu”. Wypowiedź wywołała w studio atak niepohamowanej radości, a także niezwykle przytomną obserwację, iż jest to chyba właściwy moment na zakończenie lajwa.

Podczas transmisji czujne oko internatów nie mogło przeoczyć, że naładowany tajską energią Mateusz Borek pomimo braku snu wręcz emanował siłą, co dwukrotnie niemal doprowadziło do przewrócenia stołu w gdańskim studio Kanału Sportowego. Kanał Sportowy Zebranie Zarządu w Gdańsku z pewnością nie przejdzie do historii jako jeden z najlepszych programów Kanału Sportowego. Potwierdził jednak, że z aktualnie wciąż pozostałej przy projekcie trójki mejewnów content „dowozi” głównie Mateusz Borek. Zupełnie inną kwestią jest to, czy robi to w sposób zamierzony i czy jego celem jest dostarczanie contentu absurdalnego i czysto memicznego 🙂

Dzięki za każdą łapkę, kom i suba!

Pozdro Orzełki i z dystansem,
auuu

Was denken Sie?

Bemerkungen

Schreiben Sie einen Kommentar

Wird geladen…

0
Veteran

Geschrieben von admin

InhaltsautorGaleristGeschichtenerzählerBildermacherVideo MacherJahre der MitgliedschaftEmoji AddictUp / Down Voter
OSWIADCZENIE-DENISA-ZALECKIEGO-PO-WALCE-Z-OMIELANCZUKIEM

OŚWIADCZENIE DENISA ZAŁĘCKIEGO PO WALCE Z OMIELAŃCZUKIEM

Sylwetki-Polskich-Gangsterow-22-Natan-Marcon

Wielki Kozak – Natan Marcoń