im

Szybcy i Wściekli 10 – Fast X 2023 – Cały FILM – Lektor PL


Szybcy i Wściekli 10 (ang. Fast X) to amerykański film akcji z 2023 roku, wyreżyserowany przez Justina Lina. Jest to dziesiąta odsłona serii Szybcy i Wściekli, a także pierwsza część trylogii finałowej. W filmie występują Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris „Ludacris” Bridges, John Cena, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel, Sung Kang, Michael Rooker, Daniela Melchior i Charlize Theron.

Fabuła filmu opowiada o tym, jak Dom Toretto (Diesel) zostaje zmuszony do konfrontacji z własnym bratem Jakobem (Cena), który jest najemnikiem pracującym dla tajemniczej organizacji.

Dom i jego przyjaciele muszą powstrzymać Jakoba i jego ludzi przed zniszczeniem świata.

Film został pozytywnie oceniony przez krytyków, którzy chwalili akcję, sceny kaskaderskie i występy aktorskie. Film był również sukcesem komercyjnym, zarabiając ponad 700 milionów dolarów na całym świecie.

Oto moja obiektywna recenzja filmu:

Szybcy i Wściekli 10 to solidna odsłona serii

oferuje widzom wszystko, czego można oczekiwać od filmu Szybcy i Wściekli. Film jest pełen akcji, sceny kaskaderskie są imponujące, a aktorzy grają świetnie. Vin Diesel jest w swojej najlepszej formie, a jego chemia z Michelle Rodriguez jest niesamowita. Do obsady dołącza również John Cena, który świetnie odgrywa rolę Jakoba Toretto.

Fabuła filmu jest prosta, ale to w porządku. Film nie jest nastawiony na głębokie przesłanie, a jego głównym zadaniem jest zapewnienie widzom rozrywki. I w tym zadaniu film radzi sobie bardzo dobrze.

Jeśli jesteś fanem serii Szybcy i Wściekli, to zdecydowanie polecam ten film. Jeśli nie jesteś fanem serii, to również możesz go obejrzeć. Film jest wciągający i zabawny, a na pewno nie będziesz się nudzić.

Was denken Sie?

Bemerkungen

Schreiben Sie einen Kommentar

Wird geladen…

0
Veteran

Geschrieben von admin

InhaltsautorGaleristGeschichtenerzählerBildermacherVideo MacherJahre der MitgliedschaftEmoji AddictUp / Down Voter

Czarodziejski flet 2022 – Cały FILM – Lektor PL

Ostatni chłopiec na Ziemi 2023 – Cały FILM – Lektor PL