im

WSZYSCY Śmieją się z Borka


Dasz suba Orzełku? —▶

▶ Tiktok: https://www.tiktok.com/@freakingbad_yt
▶ Twitter: https://twitter.com/freakingbad_yt


Ostatnie wydarzenia w uniwersum polskiego dziennikarstwa sportowego, a więc rozpad Kanału Sportowego i konflikt, a wręcz afera Stanowski – Borek wciąż zbierają swoje żniwo. Pojawia się coraz więcej głosów o mało profesjonalnych działaniach zarówno Krzysztofa Stanowskiego, jak i Mateusza Borka. Przy okazji warto odświeżyć sobie inne kłótnie, w których uczestniczył Prosty Chłopak z Dębicy. W minionych latach Borek dorobił się całkiem szerokiego grona przeciwników, którzy kierowali w jego stronę negatywne wypowiedzi. Wśród nich należy wymienić słynne Kopyto Borka związane z rzekomą aferą tajską, o której każdy słyszał, ale tak właściwie nikt nie wie nic konkretnego.

Wielu widzów, a wręcz fanów Kanału Sportowego, wielokrotnie dodzwaniało się do Hejt Parków i innych programów live tylko po to, aby móc dopiec znanemu dziennikarzowi. Tak powstał przecież internetowy klasyk, jaki stanowi niewątpliwie pamiętny Hejt Park Najman, Borek, Stanowski. To właśnie wtedy tajemniczy Roman ze Złotoryja spuścił bombę na polski internet i stworzył nieskończone źródło memów, takich jak „kopyto Borka”, „pomyliłeś odwagę z odważnikiem”, „Mati nic się nie przejmuj” oraz ogólnie mówiąc „Afera Tajska”.

Swoje 3 grosze dołożył wtedy Marcin Najman, który z czasem wszedł w konflikt z Borkiem i wielokrotnie publikował w swoich social media negatywne komentarze na temat komentatora. Najman o Borku to fraza wyszukiwana przez internautów wielokrotnie, jednak równie często fani „Borekpostingu” sprawdzali co o Mateuszu Borku powiedział znany promotor bokserski Andrzej Wasilewski, z którym Mati również prowadzi trwający od lat i emocjonujący konflikt.

Lekkie napięcie i wzajemne dogryzanie sobie można było zaobserwować również na linii Tomasz Hajto – Mateusz Borek. Zanim drogi obu panów oficjalnie się rozeszły, brali oni wspólnie udział w setkach różnego rodzaju programów, a także skomentowali wspólnie drugie tyle spotkań. Hajto atakuje Borka i na odwrót to coś, co w mikroskali miało miejsce jeszcze przed cichymi dniami, jakie panują aktualnie u byłych kolegów z piłkarsko-dziennikarskiego środowiska.

Cała masa interesujących tekstów, ripost i wypowiedzi związanych z Mateuszem Borkiem to nic innego, jak odpowiedzi jego rozmówców na wbijane w nich szpileczki. Błyskiem umysłu i szybką ripostą w starciu z „Potężnym Borem” popisał się m.in. Tomasz Kuszczak, któremu najwyraźniej nie spodobały się żarty o „usuwaniu z internetu” niektórych epizodów jego piłkarskiej kariery. Swój moment w dyskusjach z Borkiem miał również sam Artur Binkowski, nasz Olimpijczyk, a przede wszystkim autor Biblii Orłów Białych (śniła mi się wolna Polska, auuuu!)

Na uwagę zasługuje również postać Michała Pola, z którego podczas programów Kanału Sportowego wielokrotnie lekko naśmiewali się i drwili pozostali trzej wspólnicy. Prym w podszczypywaniu Patostreamera z Saskiej Kępy wiódł oczywiście Mateusz Borek, który kiedyś pozwolił sobie nawet na żarty dotyczące rozwodu, podczas którego (lub chwilę po nim) znajdował się Michał Pol. Łysy Kudłacz nie pozostawał jednak dłużny i choć w większości przypadków wszelką ripostę zostawiał dla siebie, to z pewnością czytanie niektórych wypowiedzi z chatu, czy też nicków autorów niektórych donejtów mogło być dla Pola małym rewanżem za poniesione zniewagi, a jednocześnie prztyczkiem w nos dla Borka.

Jak widać afera Tajska Mateusza Borka to nie jedyna afera w jaką wplątał się podczas ostatnich lat swojej medialnej aktywności. Sam fakt, że Kopyto Borka stało się memem i wyrażenie kojarzą wszyscy śledzący uniwersum piłki nożnej, Kanału Sportowego, czy też sportów walki i freak fightów Fame MMA pokazuje, że Mateusz Borek i jego wpadki są zagadnieniem kultowym. Popularność, jaką cieszą się wszelkie wypowiedzi komentatora, włącznie z momentami, w których być może nie był do końca trzeźwy uświadamia prawdziwy internetowy fenomen, jakim stał się w minionej dekadzie Mateusz Borek.


QUELLEN:

https://www.youtube.com/watch?
v=sHJ7HP9q7as&ab_channel=Kana%C5%82Sportowy

https://www.facebook.com/watch/?v=746378106692297

Was denken Sie?

Bemerkungen

Schreiben Sie einen Kommentar

Wird geladen…

0
Veteran

Geschrieben von admin

InhaltsautorGaleristGeschichtenerzählerBildermacherVideo MacherJahre der MitgliedschaftEmoji AddictUp / Down Voter
7-bledow-Krzysztofa-Stanowskiego-i-ekipy-Kanalu-Sportowego-Maciej-Gnyszka-wyjasnia-krok-po-kroku

7 błędów Krzysztofa Stanowskiego i ekipy Kanału Sportowego

FABIJANSKI-LEKCJA-POKORY-FAME-MMA-REBORN-shorts

FABIJAŃSKI – LEKCJA POKORY – FAME MMA