w

Mroczna sprawiedliwość 2018 – Cały FILM – Lektor PL

Cztery wpływowe osoby zostają uprowadzone. Okazuje się, że porywacze demaskują światowe korporacje i rządy działające na szkodę środowiska…

Jake De Long jest jednym z najlepszych programistów komputerowych na świecie. Ukrywa się w opuszczonym magazynie w Luksemburgu, gdzie pracuje nad tajnym serwisem internetowym, który ma zostać niedługo uruchomiony. W tym czasie dowiaduje się, że policja odkryła jego miejsce pobytu i zamierza wkrótce wtargnąć. Jake udaje mu się uciec i wrócić do Kanady, gdzie czeka na niego jego koleżanka Valérie. Razem planują porwać cztery bardzo wpływowe osobistości: magnata naftowego, znanego biznesmena, ministra środowiska i bardzo tajemniczą obcokrajowską kobietę. Ich celem jest zmusić ich do przyznania się do swoich grzechów środowiskowych, a wszystko to transmitować na żywo za pośrednictwem dużej witryny internetowej stworzonej przez Jake’a i nazwanej: JUSTICE.NET.

Film opowiada historię Jake’a i Valérie, którzy chcą wymierzyć sprawiedliwość tym, którzy niszczą środowisko.

Uważają, że porwanie tych wpływowych osób i zmuszenie ich do przyznania się do winy jest jedynym sposobem, aby zwrócić uwagę na problem i doprowadzić do zmian.

Film jest thrillerem, który porusza ważne tematy, takie jak ochrona środowiska i odpowiedzialność biznesu za wpływ na planetę. Jest to film, który skłania do refleksji i zachęca do działania.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Veteran

Napisane przez admin

Content AuthorGallery MakerStory MakerImage MakerVideo MakerYears Of MembershipEmoji AddictUp/Down Voter

Jurassic World Dominion 2022 – Cały FILM – Lektor PL

gf KAbg hmh2 VVGs clout mma 4 karta walk walki zawodnicy kto walczy na clout 9 marca 2024 1920x1080 nocrop 1

Clout MMA 4 – 9 Marca – Cały Stream – Za darmo