w ,

Jak wypłacić pieniądze z Twisto? Teraz to nie problem, użyj Twisto Cash

twisto cash nowosc

W ofercie Twisto pojawiła się nowa usługa – Twisto Cash. Dzięki niej klienci będą mogli przelać środki z limitu przyznanego im przez fintech prosto na własne konto bankowe, co oznacza, że następnie można wypłacić je np. z bankomatu. Skorzystanie z usługi nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Jak wybrać opcję Twisto Cash (wypłacić pieniądze z Twisto)

W sekcji „Więcej” należy wybrać opcję Twisto Cash. Ustawić suwakiem, jaką kwotę chce się przelać na konto, a następnie potwierdzić. Kwota ta pojawi się w zestawieniu miesięcznych wydatków. Klient może ją spłacić na koniec miesiąca lub rozłożyć na raty.

Co jednak najważniejsze, nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi opłatami, co jest nie lada zaskoczeniem, ponieważ banki nierzadko liczą sobie za podobną operację niemałe opłaty – na przykład PKO BP prowizję 4% (nie mniej niż 15 złotych), Santander 4% (minimum 10 złotych), mBank 7% (minimum 6 złotych), a ING Bank Śląski 2% (minimum 5 złotych).

Na razie nowość dostępna jest dla wybranych klientów firmy.

Jeśli opcja Twisto Cash nie jest dla Ciebie jeszcze dostępna, a potrzebujesz wypłacić pieniądze z przyznanego limitu to możesz to zrobić. Istnieje sposób by wypłacić pieniądze, napisz komentarz a opiszę Ci procedurę.

Czym jest Twisto?

Twisto to czeski fintech specjalizujący się w płatnościach odroczonych. W ostatnim czasie Twisto chwaliło się też kilkoma innymi udogodnieniami dla swoich klientów, m.in. wydłużyło możliwy okres odroczenia płatności dla niezarejestrowanych klientów do 30 dni, a także wprowadziło zmiany w aplikacji, dzięki którym użytkownicy mogą łatwiej analizować swoje wydatki oraz sprawdzać, gdzie i od kogo kupili dany produkt.

Jeśli jeszcze nie masz Twisto a potrzebujesz pieniędzy, nie czekaj i załóż konto już teraz. Proces trwa tylko kilka minut.

Komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Veteran

Napisane przez admin

Content AuthorGallery MakerStory MakerImage MakerVideo MakerYears Of MembershipEmoji AddictUp/Down Voter
praca zdalna

Przewiduje się 25,7 miliona zdalnych miejsc pracy dostępnych w branżach innych niż technologiczne

203946349 329560212113628 3391728772745243546 n

Sebastian Szwed – ogromny penis – jak z nim żyć