w

Poltergeist 2015 – Cały FILM – Lektor PL

Podmiejski dom rodziny Bowenów opanowują złe duchy. Po zniknięciu córki domownicy jednoczą siły, by ją odzyskać.

Rodzina z trojgiem dzieci przeprowadza się na spokojne przedmieścia, do pozornie zwykłego domu, który stopniowo zaczyna odkrywać swą mroczną tajemnicę. Kolejne niepokojące znaki stają się zaproszeniem do rzeczywistości dużo bardziej przerażającej niż najgorszy sen.

Związany z domem duch poltergeist wykorzystuje przeciwko rodzinie jej największe lęki i porywa najmłodszą córkę do równoległego świata, z którego nie ma ucieczki.

Ostateczna konfrontacja z potężnym poltergeistem wydaje się z góry przegrana. Aby go pokonać, bohaterowie będą musieli zrozumieć naturę zła, z którym mają do czynienia. Czy wezwany na pomoc egzorcysta ocali rodzinę, zanim będzie za późno?

Horror w którym kolejna rodzina wprowadza się do kolejnego nawiedzonego domu


Poltergeist (2015) to amerykański horror w reżyserii Gileramo del Toro. Jest to remake filmu Poltergeist z 1982 roku. W filmie występują Sam Rockwell, Rosemarie DeWitt, Jared Harris, Saxon Sharbino, Kyle Catlett, Kennedi Clements, Jane Adams, Susan Blommaert i Bree Turner.

Film otrzymał mieszane recenzje od krytyków. Niektórzy krytycy chwalili film za efekty specjalne i atmosferę grozy, inni krytykowali film za przewidywalność i brak oryginalności. Film był również sukcesem komercyjnym, zarabiając ponad 86 milionów dolarów na całym świecie.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Veteran

Napisane przez admin

Content AuthorGallery MakerStory MakerImage MakerVideo MakerYears Of MembershipEmoji AddictUp/Down Voter

Pułapka dusz 2005 – Lektor PL – Cały FILM

Jak zacząć ćwiczyć – forma na lato a forma na lata