w

Amityville – Horror 2005 – Cały FILM – Lektor PL

W grudniu 1975 roku George i Kathy Lutz wraz z trójką dzieci wprowadzają się do eleganckiego domu na Long Island. Nie wiedzą jednak, że rok wcześniej dom był miejscem straszliwego masowego morderstwa. Postanawiają zatrzymać dom i próbować zachować horror z przeszłości, ale teraz nawiedza ich mordercza obecność. Dzieje się tak, dopóki George nie zacznie się dziwnie zachowywać, a ich córka Chelsea zacznie widywać ludzi. To, co następuje, to 28 dni czystego, nieokiełznanego terroru dla rodziny z demonicznymi wizjami zmarłych. Oparta na prawdziwej historii George’a i Kathy Lutz.

Horror w Amityville pozostaje jedną z najbardziej przerażających historii o nawiedzonych domach, jakie kiedykolwiek opowiedziano – ponieważ faktycznie się wydarzyła.

W pierwszych dwóch trzecich „The Amityville Horror” zapewnia właśnie to, szybkie tempo i kilka całkiem skutecznych skoków dzięki zastosowaniu tanich efektów szokowych. Ponieważ jest to remake, można wybaczyć, że nie wymyślono niczego nowego lub oryginalnego. Jest tak znajomy, nawiedzony dom, tata traci rozum, głowy kręcą się jak Drabina Jakuba, dziwne cienie poruszają się szybko i wydają odgłosy owadów, i bardziej niż nadużywana upiorna dziewczynka (naprawdę, posiadanie takiego dzieciaka w innym horrorze jest idiotyczne i nie miało nawet większego sensu w tym konkretnym filmie).

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Veteran

Napisane przez admin

Content AuthorGallery MakerStory MakerImage MakerVideo MakerYears Of MembershipEmoji AddictUp/Down Voter

Annabelle wraca do domu – 2019 – Cały FILM – LEKTOR PL

FAME MMA 12 – Murański vs Tańcula – Cała Walka