w

Rok na całe zycie – 2019 – Cały FILM – LEKTOR PL

Mitja Okorn znany jest w Polsce głównie z komedii romantycznych. Słoweński reżyser podbił serca polskich widzów za pomocą filmów takich jak Listy do M. czy Planeta Singli. Co więcej, stanął również za kamerą pierwszych pięciu odcinków popularnego serialu 39 i pół. O tym, jak bardzo Okorn trafiał do serc Polaków, może świadczyć fakt zauważalnie słabszego odbioru wśród widzów kolejnych części wspomnianych filmów, gdzie wśród twórców nie widniało już nazwisko Słoweńca. Tym razem postanowił on jednak spróbować swoich sił w nieco innym formacie i w projekcie na o wiele większą skalę.

Rok na całe życie jest największym jak dotąd dziełem Mitji Okorna. W dużej mierze dlatego, że nie jest to komedia romantyczna, ale poruszająca, dramatyczna historia z gwiazdorską obsadą.

Na ekranie zobaczymy bowiem takie postacie jak: Jaden Smith, Cara Delevingne czy Robert Fitzgerald Diggz (raper, znany powszechnie jako RZA). Tym samym, mimo, że dialogi nie są najlepszym elementem filmu, trzeba przyznać, że aktorzy wypadają w swoich rolach dobrze i wiarygodnie.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Veteran

Napisane przez admin

Content AuthorGallery MakerStory MakerImage MakerVideo MakerYears Of MembershipEmoji AddictUp/Down Voter

Midsommar. W biały dzień – 2019 – Cały FILM – LEKTOR PL

Bombardier VS Pudzianowski – KSW