w

Pułapka 2005 – Cały FILM – Lektor PL

Tytuł filmu: „Pułapka” (oryg. „Saw II”) Rok produkcji: 2005 Gatunek: Horror, thriller

Historia romansu, pojawiającego się pomiędzy 14-letnią dziewczyną, a 32-letnim mężczyzną, których znajomość rozpoczęła się w internecie. Kochankowie prowadzą ze sobą ryzykowną grę, która może doprowadzić do tragicznych skutków…

Pułapka – horror filmowy, dreszczowiec produkcji amerykańskiej z 2005 roku. Film o czternastoletniej dziewczynie, która poprzez sieć flirtuje z mężczyznami 

„Pułapka” to ekscytujący horror psychologiczny i triller, który jest kontynuacją popularnego filmu „Saw” z 2004 roku. Film został wyreżyserowany przez Darrena Lynna Bousmana, a scenariusz powstał dzięki pracy trzech autorów: Leigh Whannell, Darrena Lynna Bousmana i Jamesa Wana.

Fabuła filmu toczy się wokół zabójczego geniuszu znanego jako Jigsaw, czyli Puzzlemistrza. Ten seryjny morderca znany jest z sadystycznego kreowania okrutnych pułapek i testów moralnych dla swoich ofiar. Jigsaw nie zabija bezpośrednio swoich ofiar, ale poddaje je ekstremalnym próbom, które wymagają od nich podjęcia drastycznych i często makabrycznych decyzji, aby przeżyć.

W „Pułapce” akcja skupia się na detektyw Ericu Mathewsie (w tej roli Donnie Wahlberg), który prowadzi śledztwo w sprawie Jigsawa. Wkrótce odkrywa on, że jego syn Daniel (Erik Knudsen) został porwany przez Puzzlemistrza. Detektyw zostaje postawiony przed niezwykle trudnym wyborem – musi wziąć udział w brutalnej grze Jigsawa, rozwiązując szereg zawiłych zagadek i łamigłówek, aby odnaleźć swojego syna, zanim czas się skończy.

Tymczasem grupa nieznajomych ludzi również znajduje się uwięziona w innej budynku, gdzie Jigsaw stworzył całą serię przerażających pułapek. Czy ich wola przetrwania i współpraca pozwolą im znaleźć wyjście z tego makabrycznego labiryntu?

„Pułapka” wciąga widza w mroczny i emocjonujący świat, pełen napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Film zręcznie balansuje na granicy strachu i moralnych dylematów, skłaniając widza do zadawania sobie pytania o granice ludzkiej wytrzymałości i co jesteśmy w stanie zrobić, aby przetrwać. To inteligentny horror, który podbija serca miłośników gatunku, oferując widowisko, które wciąż pozostaje w pamięci widza na długo po zakończeniu seansu.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Veteran

Napisane przez admin

Content AuthorGallery MakerStory MakerImage MakerVideo MakerYears Of MembershipEmoji AddictUp/Down Voter

Bezsenność w Seattle – 1993 – Cały FILM – Lektor PL

Druga Szansa 2014 – Cały FILM – Lektor PL