w

Surogatka 2017 – Cały FILM – Lektor PL

„Surogatka” (oryg. „A Surrogate’s Nightmare”) to amerykański film telewizyjny z 2017 roku, zaliczany do gatunku thriller psychologiczny.

Film został wyreżyserowany przez Vic’a Sarina, a w rolach głównych występują Poppy Montgomery, Emily Tennant i Ty Olsson.

Opis fabuły: Film opowiada historię Jessiki (grana przez Poppy Montgomery), kobiety, która zgadza się być surogatką dla swojej najlepszej przyjaciółki Lisy (grana przez Emily Tennant) i jej męża. Jessica jest już matką i zdecydowana pomóc przyjaciołom w spełnieniu ich marzenia o dziecku. Jednak w miarę postępu ciąży, coś zaczyna się niepokojąco dziać.

Kiedy dziecko rośnie w brzuchu Jessiki, zaczynają pojawiać się tajemnicze sygnały i podejrzane zachowania, które prowadzą do coraz bardziej przerażających wydarzeń. Jessica zaczyna dostrzegać, że nie wszyscy wokół są tak przyjacielsko nastawieni, jak się wydawało na początku.

Zrozpaczona i osaczona przez tajemnicze wydarzenia, Jessica próbuje zrozumieć, co się dzieje i kto stoi za całym tym spiskiem. Kiedy podejrzenia padają na niewłaściwą osobę, boi się o swoje życie i życie nienarodzonego dziecka.

Film „Surogatka” to wciągający thriller, który podąża za postacią Jessiki w jej zmaganiach z niepewnością i strachem, w miarę jak tajemnice wokół niej stopniowo wychodzą na jaw.

Pełen napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji, film stawia pytanie, komu można zaufać, gdy wszyscy wydają się ukrywać coś przed prawdą.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Veteran

Napisane przez admin

Content AuthorGallery MakerStory MakerImage MakerVideo MakerYears Of MembershipEmoji AddictUp/Down Voter

Szajbus 1979 Cały Film – Lektor PL

Harry Potter i Kamień Filozoficzny 2001 – Cały FILM – Lektor PL