w

Harry Potter i Książe Półkrwi – Cały FILM – Lektor PL

Szósta już cześć słynnej sagi o młodym czarodzieju

Główny bohater, Harry Potter wraz z przyjaciółmi – Ronem Weasley’em i Hermioną Granger, rozpoczynają kolejny, szósty rok nauki w Hogwarcie – Szkole Magii i Czarodziejstwa. Pewnego dnia, na lekcji eliksirów, do rąk bohatera trafia tajemnicza księga eliksirów, należąca niegdyś do Księcia Półkrwi.

Harry będzie musiał odkryć gdzie znajdują się ów tajemnicze horkruksy, kim jest Książę Półkrwi, oraz będzie musiał odkryć dziwne zachowanie swojego wroga

Lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być – jak dawniej – bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem.

Hogwart być może już nigdy nie będzie taki jak przedtem

Za sprawą odrodzenia Lorda Voldemorta, świat magii staje się coraz mroczniejszy. Harry Potter jak co roku rozpoczyna naukę czarów w Hogwarcie. Przez przypadek w jego ręce wpada stary podręcznik do eliksirów, niegdyś należący do Księcia Półkrwi. Oprócz tego młody czarodziej ma do rozwiązania tajemniczą zagadkę horkruksów i podejrzanego zachowania Malfoya. Wraz z dyrektorem szkoły wybiera się w podróże do myślodsiewni, które mają na celu przybliżenie dzieciństwa Toma Riddle’a oraz ukazanie życia jego matki.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Veteran

Napisane przez admin

Content AuthorGallery MakerStory MakerImage MakerVideo MakerYears Of MembershipEmoji AddictUp/Down Voter

Harry Potter i Zakon Feniksa 2007 Cały Film

Jurassic World – Updadłe Królestwo 2018 – Cały FILM