w ,

Rola krótkich linków w promowaniu marki osobistej

Shorten

W obecnym stuleciu nowoczesnych technologii i aktywnego korzystania z mediów społecznościowych. Każdy stara się stworzyć własny wizerunek. Dziewczyna umieszcza piękny bukiet, przedstawiający „szczęśliwą dziewczynę”. Rodzice udostępniają zdjęcia osiągnięć swoich dzieci, aby stworzyć markę „najlepszych rodziców”. W ten sam sposób biznesmeni i kobiety tworzą marki osobiste w świecie biznesu.
Wszystko, co robisz w sieciach społecznościowych, liczy się dla Twojej reputacji: to, co mówisz, co piszesz, a nawet linki, które udostępniasz.

Znaczenie marki osobistej

Spis treści

Pokazujesz innym ludziom o sobie i sposobie, w jaki postrzegają cię inni. Tak więc marka osobista jest stroną główną, zarówno dla rekruterów, obserwujących, jak i klientów. Wszystko, co udostępniasz, wpływa na Twój osobisty wizerunek. Na przykład www.william-brown.photo charakteryzuje osobę jako fotografię, podczas gdy www.lukebranch.music robi to samo, ale jako muzyk.

Krótkie linki w osobistej promocji marki

Krótkie linki to pomost między odwiedzającymi a oryginalnymi adresami URL, takimi jak profil LinkedIn, CV, osobisty blog lub witryna internetowa. Krótkie linki ukrywają długie adresy URL, które często zawierają losowe znaki i kody śledzenia. Wręcz przeciwnie, krótkie linki zawierają prawdziwe słowa i są bardziej znaczące.Tutaj możemy zbudować relację między krótkimi linkami a osobistym brandingiem. Powiedzmy, że zatrudniamy nowego menedżera treści i że istnieją dwa linki do portfolio i CV kandydata: www.linkedin.com/in/joshmeril/#portfolio=new33426787654324567 i www.josh.portfolio.Drugi link jest łatwiejszy do zauważenia przez nasze oczy i pozwala nam zrozumieć zawartość linku: wiemy dokładnie, czego możemy się spodziewać po kliknięciu. ShortenX.com umożliwia dodawanie niestandardowej domeny i dostosowywanie ścieżki łącza w celu tworzenia łatwych do zapamiętania krótkich adresów URL. ShortenX.com umożliwia również klientom śledzenie statystyk krótkich linków, aby sprawdzić, kiedy i skąd przychodzą użytkownicy.

Używaj już dziś https://shortenX.com

To wspaniałe narzędzie dla marketerów, influenserów i youtuberów. Skracacz tysięcy linków, analityka, budowanie profili, pomoże budować twoją markę.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Participant

Napisane przez qwqwerqewr4088169

Years Of Membership
731753 2.1

Outsiderka 2016 Cały FILM – Lektor PL

elon musk photo

Elon Musk nie mógł znaleźć pracy w 1995 roku, teraz odpowiedział na to